Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-28, 19:33   #1261
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Yo

Selene My pamiętać i maminy gratulować Fajnie, że się tak ułożyło.

Odnośnie spodni- ja niewysoka i okrąglutka jestem, generalnie "prawdziwa" kobieta- biust/pupa/talia. Też nie mogę sobie dobrać spodni. Rurek nie znoszę, bo raz, że niski stan, a nawet jak trochę wyższy, to dla mnie i tak za niski. Najbardziej lubię lekko rozszerzane, ewentualnie proste, szwedy o dziwo też nieźle wyglądają na mojej wystającej pupie Mój ulubiony sklep to LeeCooper, czasem w Orsayu też coś trafię. Niestety, mimo że superszczupłej talii nie mam, wszystko dziadostwo odstaje, a z powodu pupy w niski stan się nie wbijam (no chyba że 44, ale to by wyglądało groteskowo) średni to na mnie biodrówki, normalny- tak w sam raz poniżej pępka Miałam cień nadziei, kiedy nastała moda na podwyższany stan, ale nie udało mi się trafić idealnego kroju I teraz wyjdę pewno na obdartusa, ale udaje mi się kupić średnio 1 parę spodni na rok. A mały się cieszy, bo przez to częściej chodzę w spódniczkach I gdzie tu jest sprawiedliwość

A tak w ogóle to jutro muszę wstać o 4 rano na autobus do "domu", ja nie chcę Zaraz muszę jeszcze dwie sprawy mailem puścić, blee.

Było tu niedawno o wymarzonych studiach/zawodach. Ja bym chciała pracować jako grafik komputerowy, głównie w grafice przestrzennej. Najlepsza szkoła polsko- japońska w Wawie, liczą sobie jak za zboże i pewnie wywaliliby mnie po pierwszym semestrze, ale chciałabym kiedyś spróbować :marzy:
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora