Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stałe uczucie zimna..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 10:46   #24
gosia11101987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: WIELKA BRYTANIA
Wiadomości: 4
Dot.: Stałe uczucie zimna..

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Skad ja to znam Co prawda nie jestem na diecie, ale jestem szczupla, rzadko jem mieso, wiec bardzo prawdopodobne, ze dieta ma wplyw na temperature ciala. Ja mam cisnienie w normie, a rece i stopy zawsze lodowate, wiec sama juz nie wiem czy to slabe krazenie czy wina hormonow. Na wizazu bylo pare podobnych watkow z tego co pamietam. Podobno jesli badania nic nieprawidlowego nie wykaza, to mozna uslyszec: "taki pani urok"- jakos mnie to nie pociesza
Pozdrawiam
---

Witam ! mam to samo jak pani tylko ja zauwazylam ze to mam od roku co prawda jestem w angli ale od kiedy mieszkamy w domkach z ogrodami zaczynalam odczuwac te same obiawy , zimne rece , stopy to norma , czesto dreszcze ale potrafi mi byc zimno przez cale dnie momentami mam tego dosyc a do tego doszla woda ciaknaca z nosa tez nie do wytrzymania co prawda jeszcze nie bylam z tym u lekarza ale wydaje mi sie ze uslysze te same odpowiedzi , musi pani jakos z tym zyc " bo ostatnio robiac badania wszystkie mialam wyniki pozytywne . normalnie koszmar !!
POZDRAWIAM .
gosia11101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując