Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-11, 16:34   #3675
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A widziałaś ich wyjaśnienia na fb? Najpierw twierdzili, że braki w asortymencie to tylko kwestia awarii serwerów i że wszystko wróci do normy, a teraz (kiedy strona już niby działa, ale mnóstwa produktów nadal brak) już twierdzą, że to wszystko dlatego, że klientki mają te produkty w koszykach i żeby "śledzić uważnie" ich stronę, bo te produkty "może jeszcze pojawią się w sprzedaży"

Wcześniej byłam daleka od teorii spiskowych (że celowo ukrywają popularne produkty itd), wychodziłam z założenia, że awaria, może się zdarzyć bla bla bla. Ale te ich obecne tłumaczenia mnie osłabiły I jeśli faktycznie po 19:00 dalej będą takie braki przez te "koszyki klientek", to przysięgam, że oleję Douglasa już kompletnie, bo to są już jaja totalne... Ogłaszają wielką promocję, święto lasu, że i na dotychczas wyłączone marki, a potem wtopa za wtopą. Nienawidzę takiego robienia klientów w balona. I tak 95% zakupów kosmetycznych robię od jakiegoś czasu w Sephorze, ale chyba te 5% też właśnie poszło na spacer.
lipa straszna

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mi usunęli też wszystko z koszyka i te produkty są "wkrótce dostępne", więc niech nie piszą, że w koszykach niby wszyscy trzymają
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
może automatycznie np. co pół godziny opróżniają klientkom koszyki i wszystko wraca
otóż w moim koszyku taka sytuacja, że niektóre rzeczy, co wczoraj z rana powkładałam, zniknęły do popołudnia (wczorajszego); już nawet myślałam, że to wina mojego kompa, małżonek coś ostatnio strasznie nagmerał i różne rzeczy albo się nie chcą otwierać, albo zapisywać albo cholera wie co jeszcze... ale, dziś po długim przeglądaniu asortymentu udało mi się dwie rzeczy wrzucić, teraz - po godzinie - już jest tylko jedna

szkoda, że w Arkadii w D. nie ma maca, bo bym złamała swe zasady i się wybrała na nocne zakupy z rabatem
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-05-11 o 16:36
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora