Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-03, 20:19   #909
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naur Pokaż wiadomość
Witajcie moje drogie, niesmiało się do Was przyłączę, bo mam ten sam problem: oczywiście delikatne pryszcze ale straszny nałóg masakrowania i wyciskania tychże. No i skutek taki, że muszę twarz szpachlować , dekolt zakrywać a plecy to już w ogóle.
Mam niedlugo wizytę u dermatologa i zamirzam zwalczyć i pryszcze i wyciskanie
Witam Cie serdecznie tym bardziej, ze sama mam problem z plecami na dekolcie juz sie uporalam z tym chociaz ciagle mam jasne nieduze blizny ale jest lepiej niz bylo.

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
zrobiły mi się na policzku pod skórą dwa delikwenty... twarde i bolące i jeden obok drugiego. Ładnie wszystko z nich wyszło ale mam teraz taki duży czerwony placek który nie chce znikac... poradźcie coś bo muszę jutro jakoś wyglądać
musiałam je wydusić...
napewno postaraj sie jakos oczyscic te miejsca, aby nie wyszlo z tego nic 2 x gorszego, ja zawsze wybieram opcje hard core czyli - perfumy lub woda utleniona brzmi strasznie, ale u mnie to najczesciej pomaga, biore troche na wacik i przytrzymuje przez jakis czas, mile to nie jest ale napewno troche odkaza. potem smaruje zelem punktowym synergen grubo grubo no ale nie ma sie co oszukiwac chyba nie ma jeszcze takiej cudownej metody po ktorej na drugi dzien nie ma sladu po wyciskaniu.. najwazniejsze jest to zeby nie dopuscic do nawrotu ktore zazwyczaj sa o wiele bardziej widoczne i ciezsze do usuniecia od tego czegos co bylo na poczatku..

i jak juz w tym temacie to.. NIENAWIDZE tego uczucia ktore mam zawsze po tym jak wycisne cos czego w sumie nie bylo tak bardzo widac a rano budze sie z mega g***** na twarzy :P
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg

Edytowane przez Funiak
Czas edycji: 2010-04-03 o 20:21
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując