Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biegłe władanie angielskim-samodzielna nauka ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 10:09   #28
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Biegle wladanie angielskim-samodzielna nauka ?

Witajcie Mój pierwszy post tutaj Bardzo, baaardzo chcę nauczyć się angielskiego, mój poziom jest fatalny, jako że teraz kończę III rok studiów a na studiach wybrałam rosyjski. I terazj est problem, bo szukam pracy tu w Warszawie, a na recepcjonistkę/asystentkę chcą DOSKONAŁEGO lub BIEGŁEGO angielskiego.. I jest problem. Na kurs mnie nie stać.

Ale podsumowując Wasze rady (jakże Wam za nie dziękuję!!! )

1. http://www.interpals.net/ - tutaj ta strona jest po angielsku, a mało co kumam, więc są na tej stronie osoby z różnych krajów które będą ze sobą pisały w języku angielskim tak? Mam straszną blokade i bardzo się boję.. Bo naprawdę jeśli nawet już znam słówka to wstydzę się, boję się pisać, ale te osoby to nie są Anglicy a też tacy jak ja - którzy chcą się nauczyć?

2.
Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Ściągnij sobie z chomika książki penguin readers, to są takie cieniutkie książeczki i w zależności od poziomu dobierz sobie odpowiednią książkę. Ja zaczynałam od poziomu pre-internediate, teraz czytam upper-intermediate.
mogłabym poprosić o link do takich książek? Jak te poziomy się oznacza? Jakbym chciała coś z poziomu A (A1, A2, B1, B2, C1, C2 - takie znam oznaczenie ) to jaki poziom wybrać?
To jest książka napisana za pomocą tych samych słów, zgadza się?

3.
Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
A jeżeli masz problemy z słuchaniem po angielsku, to polecam podcasty. To są takie 'słuchingi' po angielsku, trwają różnie, np. 15-20 min, lektor mówi wolno i wyraźnie. Ja dzięki podcastom teraz słucham sobie audiobooków po angielsku, tak mi pomogły
,,podcasty'' - to też znajdę w Internecie gdzieś? To też jest jakoś poziomami ułożone?

Na filmy u mnie za wcześnie, aż tak dobrze to nie jest..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując