Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-25, 23:56   #2122
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A próbowałaś reklamować?
Ja tak miałam z jednorożcową z B love plates. Połowy niemal wzorów nie jesteśmy w stanie podnieść. Niestety z korespondencji nic nie wynikło...
Nie, i sama jestem sobie winna, za dlugo czekalam miedzy kupnem a uzyciem. Ale wiem ze inni probowali i dostali informacje ze nie umieja uzywac. Albo ze maja niewlasciwy stempel, albo niewlasciwe lakiery. Potem okazalo sie ze trzeba do tych plytek miec ich lakiery, tak ze tego....
A probowalas lakierami do stempli i twardym stemplem? Dla mnie miernikiem jest MdU i stempel Konada, jak tym wzor sie nie podniesie, to mozna wyrzucic.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No to słabo, tanie nie są, a buble. Bo jeśli już super miękki stempel nie zbiera, to nic im nie pomoże...
No wlasnie nie, u mnie podnosi je podstawowy stempel Konada, ktory jest twardy. Tylko ze co z tego jesli nie jest przezrpczysty... Z tego co wiem to im plytsze zlobienia, tym twardszy stempel jest potrzebny. A moze to tak u mnie dziala, bo u mnie wszystko odwrotnie.
A to moje mani z zimowa plytka CJS, bez problemow. Stemplowane pylkiem, ale jakos nie widac multichromu, Musze innych spobowac. I stempel tez nie byl CJS, tylko zwykly z ali.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (131,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (203,9 KB, 35 załadowań)
__________________
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.

Edytowane przez ShiMolly
Czas edycji: 2018-01-26 o 03:22
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując