Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta z niskim indeksem glikemicznym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-16, 15:12   #13
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Dieta z niskim indeksem glikemicznym

wielkie dzieki za te stronke wlasnie o takie tlumaczenie produktów mi chodzilo. teraz wiem co mi wolno a co nie.
no bo co z tego ze winogrona mieszcza sie w srednim IG jak ja nie moge ich jesc bo zawieraja duzo cukru.
jeszcze raz dzieki. teraz juz bede wiedziala jak komponowac sobie jedzenie jestem niezmiernie wdzieczna

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

a jeszcze sie zapytam jak przedstawia sie sprawa pieczywa chrupkiego? można to jeść ? bo nigdzie nie moge znaleźć? a właściwie jak nie ma produktu w tabeli to wolno czy nie wolno jeść?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

to znowu ja
ktos się mnie zapytał co to są za cyfry przy produktach? no właśnie ? bo sama nie wiem i nie potrafiłam odpowiedzieć na to pytanie.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

a to mozna ? bo jakiś czas temu kupiłam sobie takia owsiankę i teraz nie wiem http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/?id=270&page=
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując