Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podrażnienie pod pachami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-24, 18:00   #7
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
paszki :(

W watkach ktore wyszukałam nie znalazłam potrzebnej mi informacji wiec zakładam nowy temacik

Mam problem z pachami A chodzi o to ze, caly czas golilam sie tam golarka i dochodzilo juz do tego ze musialam to robic codziennie i to rano bo wlosy tak szybko wyrastaly i byly takie twarde.. ( jak w meskim zaroscie!! ;/) No i przez maszynke narobiłam obie podraznien i przebarwien. Teraz wyrwalam wloski depilatorem elektrycznym i choc bylo ciezko ( bolało STRASZNIE!!) to teraz mam chwilowy spokoj. Tylko ze mam wrazenie ze podraznienie mi zostało.. Tzn skore tam mam czerwona tylko nie wiem czy to podraznienie czy poprostu przebarwienia i blizny po wczesniejszych rankach. Ale golilam sie prawie tydzien temu wiec podraznienie powinno minac, zwlaszcza ze nic mnie nie piecze, tylko ta skora jest taka brzydka w wygladzie, az glupio podniesc reke do gory.. ;/ a ja mam wiekszy problem bo wszystkie moje bluzki sa bez rekawkow albo na ramiaczkach ( chyba jedna mam z rekawkiem ;/) i to jest naprawde krepujace..
Aha i nie jest to wina dezedorantu bo zmieniłam go ( Dove bezalkoholowy, najłagodniejszy ze znanych mi). No ale chcialabym tez uzywac Antidral z tym ze boje sie podraznien, dlatego chce wyleczyc to jakos..
Ah no i na wieczor smaruje sie Alantanem w nadzieji ze mnie to jakos złagodzi..
Macie moze jakies pomysly jakby to wyleczyc (tylko zeby nie podraznic, bo skore tam mam bardzo wrazliwa ) i rozjasnic skore pod pachami??
Prosze o pomoc
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując