Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - amatoraka zgapiaczka:)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-05, 13:28   #7
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: ReZDJĘCIE

Ale jesteś ładna!! .
Bardzo lubię twój typ urody .
Myślę że będzie Ci pasować każdy kolor cieni do powiek.
Na co dzień możesz malować się delikatnymi beżami, jasnymi orzechowymi brązami . Nie rezygnuj z zieleni i niebieskiego. Zieleń możesz np. połączyć z tym jasnym złotym cieniem, który masz,(zieleń nakładasz na ruchomą część powieki i ciut za a pod łuk brwiowy np. ten złoty) niebieski połącz np. z białym. Malujesz białym cieniem całą powiekę aż po łuk brwiowy a na zewnętrzne kąciki oczu nakładasz niebieski (może to być makijaż na dzień jak i na wieczór ). Pasują ci rónież cienie w kolorze pomarańczowym, toffi, brzoskwiniowym. Ładnie też będzie Ci w rozbielonych różach, i fioletach
Kości policzkowe muśnij pudrem brązującym np. Vipery, albo różem w kolorze brzoskwiniowym.
Wydaje mi się że Twoje włoski są troszke zbyt matowe (nie wiem może to wina zdjęcia..) dlatego też nakładaj na nie odżywki czy maseczki które ładnie je nabłyszczą, możesz też spróbować prostowana włosków (ale nie ciągle bo to na dłuższą mete je niszczy ).
Na usta nakładaj błyszczyki w kolorach beżowych, brzoskwiniowych, delikatnych różach, wypróbuj też czerwień .
Pozdrawiam serdecznie
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując