Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-26, 07:05   #4740
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja w takich skarpetach pomykam po domu bo nie lubię w kapciach chodzić :d mam więc kilka par takich grubych skarpet i chodzę w nich w sezonie jesień/zima zamiast kapci

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------



jak już tyle czasu masz gorączkę to idź do lekarza a lekarz to chyba trzeba iść do rodzinnego w przychodni na NFZ czy jakoś tak się to zwie. Ja mam z pracy luxmed to chodzę tam do internisty ale na nfz to chyba do rodzinnego się chodzi



musisz bo warto

a tak w ogóle to użyłam w sobotę pierwszy raz od pół roku podkładu i chyba mi się przeterminował czy coś bo jest otwarty już ponad rok ale go prawie nie używam. I mam teraz całą brodę i nos w pryszczach i zaskórnikach
mi też coś nie leżą podkłady - najlepsiejszy jest CC chanelka


---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Dalej mam gorączkę, myślałam że to przejściówka z racji sezonu ale kurde już tydzień trzyma, może czas coś z tym zrobić. Jak się chodzi do lekarza jako dorosły?
Musisz iść do przychodzi z kartą NFZ daj znać
dużo zdrówka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora