Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 18:19   #2356
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Komplecik z zyrafkami ( tj. poszewka do podusi i kołderki, ochraniacz -51 zł , prześcieradełko z falbanką 24 zł+ prześcierało frote z gumką -14zł, przybornik w żyrafki 28 zł)kupiłam na allegro, u idls ( przy okazji kupiłam też wypełnienie do pościeli czyli antyalergiczną kołderkę i podusię-45zł). Zapłaciłam ok 180 z kosztami wysyłki

Materiał ok, pościel zamykana na suwaczek. Myślę że u wielu użytkowników materiał jest ten sam bo z hurtowni.
Bylam w hurtowni- mialam racje te materialy robia w moim miescie- ceny wynosza od 6zl za kore do 8zl za flanelke- oczywiscie metr biezacy o szerokosci 120cm- widzialam zyrafki ale na ta chwile byly tylko zielone- wiec chyba usmiechne sie do babci -zeby uszyla mi komplet z zyrafkami i do tego przescieradelka- i allegro sie chowa. Wklady do poscieli byly po 40zl o wymiarach poduszka 60*40 i kolderka 100*135. Weszlismy tez do sklepu z rzeczami dla dzieci. Laktatory avensis w promocji za 140(najtansze na allegro 126-nowe)wiec chyba tez nie oplaca sie zamawiac-bo trzeba doliczyc koszty przeslania itp. a tu jest na miejscu
Cytat:
Napisane przez mamaczkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie: Pracodawca jeszcze nie wypłacił mi zasiłku chorobowego za czerwiec. Gdy kontaktowałam się z firmą, to uzyskałam informację, że mają jakieś nieścisłości, Pani która robi przelewy inną kwotę podała na moim przelewie, a inna widniej na zus rsa. Co ja mam zrobić? Postraszyć ich, że zgłoszę to do zus-u? Nie jest jeszcze za wcześnie? Już się stresuję. Przecież nie mogą mi wstrzymywać wypłaty.
A co Ci powiedzieli w pracy?
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Macie zamiar kupić sobie coś takiego?
Bo ja się właśnie zastanawiam czy warto... bo może będzie wygodnie karmić bobaska
http://www.allegro.pl/item218075255_...kka_rogal.html
wydaje mi sie ze to kompletnie nie potrzebne tylko mysla jak tu kase od kobiet wyciagnac
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora