Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiekszenie Piersi- KWAS HIALURONOWY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-27, 00:31   #2
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiekszenie Piersi- KWAS HIALURONOWY

Witam.
Myślę, że najlepej na Twoje pytania odpowie chirurg plastyk. Nie słyszałam do tej pory o nikim, kto by robił to w tej kolejności. Odwrotnie tak- tzn po niezadowoleniu po kwasie decyzja o implantach.
Nie napisałaś jakie masz teraz implanty- chodzi mi o pojemność. Kwasu używa się do pewnej objętości- lekarz u którego kiedys byłam na konsultacji w tej sprawie mówił, że największa ilością jaką zaaplikował było 220ml - i to na wyraźną prośbę pacjentki, która po podaniu standartowego 120ml była niezadowolona. Lekarz powiedział, że więcej nie da się namówic na taką ilość- bo efekt do niczego i cena kosmiczna.
A i jeszcze wspomnę, że ja nie kwalifikowałam się do kwasu- piersi nie mogą być rozciagniete, po karmieniu i nie jędrne. Widziałam jak wygląda pierś po wyjeciu implantu-hm.. tak myślę, że nie będzie się kwalifikowała do kwsu . No ale ja sobie tylko gdybam- lekarz z pewnoscią oceni to fachowo.
I jeszcze sprawa wchłaniania się preparatu- no to chyba największa wada tej metody poprawiania kształtu piersi (bo trudno to nazwać powiększaniem). Kwas się wchłania dość szybko (już w 6 msc ) i do tego może się wchłaniac w różnym tępie w każdej piersi albo nierównomiernie w obrębie jednej piersi. A więc jedna pierś będzie większa, albo bardziej okrągła, albo np brodawka zacznie zezować. No i jeszcze często robią się grudki-myslę, że to podobny dyskomfort jaki jest przy wyczuwalnym implancie.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2010-10-27 o 00:33
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując