Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-16, 11:50   #391
biki383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

planowałam isc do salonu, jednak najpierw probowalam sie doksztalcic poprzez internet,,jak sie okazalo pozniej - wiedzialam wiecej w teorii niz pan ktory mial mi przekłuc brew i jezyk,,na proste moim zdaniem pytania typu jaka dlugosc kolczyka potrzebna,,jak sie mierzy, czy do brwi lepiej sztange czy banan, a do jezyka czy na poczatek nie lepiej ptfe niz tytan, co jest lzejsze, nie potrafil mi odpowiedziec i dalej nie wiem,,poza tym chcial na start zalozyc kolczyki ze stali chirurgicznej..a jak pytalam o rozmiar kolczyka a igly-powiedzial ze jak kolczyk 1,6 mm to venflon 1,7,,a jesli chodzi o odkazanie-powiedzial ze plynami i ultrafioletem-czy to jest wystarczajace? widzialam ze ma jednorazowe venflony, ale co do reszty nie bylam przekonana,,dlatego postanowilam zamowic kolczyki ze strony ktora w ofercie ma opcje : sterylizacja..inne salony sa typowo kosmetyczne, i mimo ze maja autoklaw, dziewczyny wiekszego doswiadczenia jeszcze nie zdobyly, ten pan moze ma, ale te niedociagniecia mnie troszke wystraszyly..jestem w kropce.
biki383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując