Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy puderek maybelline - cudo =)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-11, 21:04   #120
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy puderek maybelline - cudo =)

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Ale fajne Hex gdzies Ty je dorwała??
Udalo sie dogadac wymiane z Sunapee ale gdyby to nie wypalilo,to jest osoba na Allegro,ktora wystawia kosmetyki Body ShopuI U Niej mialam zamiar je zamowic.Jednak wymiana doszla do skutku I kuleczki as moje

A teraz do rzeczy

Podoba MI sie,ze te kuleczki as takie male,przez co lepiej sie w nich operuje pedzlem.Na pierwszy rzut oka wydaja sie dosc ciemne ale...daja fantastyczny efekt brazowienia.
Do tej pory wiekszosc pudrow brazujacych byla dla mnie za ciemna,zbyt pomaranczowa,z drobinkami-co nie zawsze MI odpowiada.Najczesciej koncowy efekt byl taki,ze przypominalam mulatke-a nie takiego efektu oczekuje.
Szukalam przede wszystkim pudru,ktory ladnie acz delikatnie przybrazuje skore,podkresli jej naturalny koloryt I jednoczesnie ozywi;gdzie bez obawy bede mogla nalozyc go na cala twarz I rownoczesnie uzyc do modelowania.
Wazne,jest ze ten puder nie ciemnieje na twarzy,nie tworza sie plamy I jest dosc trwaly.Poza tym jednak aplikacja z pedzla starcza na twarz by ladnie ozywic twarz,wiadomo,ze poprawki w ciagu dnia sie zdarzaja(tego nie DA sie unikanac
Nalozony na baze pod makijaz przedluza swoj zywot
A I jeszcze jedno kuleczki nie as matowe,tylko jakby delikatnie opalizuja przez co efekt koncowy tez jest inny niz w wiekszosci pudrow brazujacych,subtelny efekt a na cerze widac sladu perlowej powloczki wiec to tez zapisuje na plus

Wybaczcie chaos w moich myslach ale staralam sie poskladac moje wrazenia w jedna calosc nocna pora
Zmykam juz I mam nadzieje,ze chociaz w czesci zaspokoilam ciekawosc;w razie pytan sluze pomoca
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując