Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-06, 07:03   #1217
smutna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Atrederm

[quote=zorza83;12167001]Smutna tak jak napisała Natalia zależy jakie masz przebarwienia, ja mam pozapalne i są czerwone jezeli u Ciebie to przebarwienia hormonalne,brązowe to ja nie wiem czy mój sposób na plamy byłby równie skuteczny w Twoim przypadku. Na pewno atre raz w tygodniu to za mało, może spróbuj 2 dni pod rząd , a następnie 3,4 dni przerwy, nie wiem jak reagujesz po atr. Ja używam tą wersję 0,05 codziennie i nie mam buraka ani pieczenia, więc dlatego tak czesto stosuję. Czytałam w wątku o sklepieZSK,ze dziewczyny chwalą sobie tonik depigmentacyjny według przepisu ze strony tego sklepuhttp://www.zrobsobiekrem.pl/?rozany-...mentacyjny,109, może warto spróbować?
Ja teraz mam ogrom nauki i duzo czasu spędzam w domu,więc paćkam się atre ile mogę wszystko zalezy ile czasu spedzasz na swieżym powietrzu.

Zorza moje przebarwienia są brązowe i to nie są jakieś małe plamki ale prawie cała twarz to plama.Możesz sobie wyobrazić jakie to uczucie?Chciałam ci się o coś zapytać(nie śmiej sie ze mnie)co to znaczy że moje plamy są na tle hormonalnym?i jeszcze jedno:jak myślisz nie przerywać kuracji atre?
smutna1 jest offline Zgłoś do moderatora