Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasna karnacja - zło
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-29, 14:14   #34
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Jasna karnacja - zło

Problem koloru podkładu-polecam kupić kilka mineralnych (np.Everyday Minerals) w różnych odcieniach i mieszać aż do uzyskania pożądanego koloru.[/quote]

Masz racje, niestety nie każdy może sobie pozwolić na Everyday Minerals Większość ( w tej większości jestem rownież ja ) moich kolezanek, woli jednak wiedziec co kupuje, moc dotknac i posprawdzac, no i jest tez druga strona, a mianowicie klopotliwość z dostaniem tych produktow. Te wszystkie konta zamawiania dolary ;O ja nie łapie . NO i ceny.... Wszystko to troszkę kłopotliwe. ..

Niestety pudry mineralne dostępne na naszym rynku, tzn pseudo pudry raczej ( essence, loreal, maybelline) są za ciemne Jedyny ładny kolor jaki znalazłam to astor true match mineral w pudrze 01 shade, bardzo ładny wręcz jakby platynowy efekt... No ale - jednak jak dla mnie troszke za jasny, bo JESZCZE nie mam aż tak białej cery...
Podobno z Lumenow Diorow itd da sie cos wybrac, ale mnie niestety narazie nie stac na puder za pare stow pozostaje wiec tylko szukac... Albo opalać się na frytke
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując