Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-16, 11:24   #3570
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

zgadzam się w pełnej rozciągłości;-)))). Ja HQ używam do 2 tygodni na najgorszą plamę na czole i jedyne co mi zrobiła to jakby delikatnie przedzieliła na 2 i tyle, jaśniejsza może jest bardzo minimalnie. Ogólnie kosmetyki z neostraty lubię jako odmładzające i wygładzające zmarszczki, stosuję od października do wiosny na noc ze 3 razy w tygodniu z kwasami AHA 20%, troszkę rozjaśnia, ale bez spektakularnych efektów. A co do mikrodermabrazji, to wg mnie na przebarwienia głębokie w ogóle nie działa, jedynie jako zabieg oczyszczająco-wygładzający i tyle;-) pic na wodę wg mnie tak by the way, może jako wstęp do kwasów to dobry pomysł, ale sama w sobie- bez rewelacji
pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

aaaaa i jeszcze apropos NEOSTRATY to te kremiki z kwasami AHA 15-20% to jak ktoś ma tzw syfy czy przepraszam cerę problematyczną jak ja onegdaj;-) to POLECAM na mnie działa rewelacyjnie, podleczyła mi buzię (zaczęłam stosować jakieś 6 lat temu i po pół roku było super) i wybieliła plamki po syfach. W tej chwili buzię mam gładką, tylko te PLAMISKA wrrrrrrrr
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora