Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik i nawilżanie skóry bez kremu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 06:00   #12
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik i nawilżanie skóry bez kremu

Cytat:
Napisane przez astaaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, macie rację, że skórę trzeba nawilżać i odpowiednio o nią dbać i zawsze tak robiłam. Aczkolwiek w ulotce Differinu jest napisane, że podczas leczenia należy nie stosować kosmetyków zalecanych do pielęgnacji skóry trądzikowej lub o działaniu ściągającym. Dodatkowo objawami niepożądanymi mogą być: pieczenie skóry, rumień, kłucie, świąd, wysuszenie i łuszczenie się skóry. W takich przypadkach należy przerwać na pewien czas leczenie. Koniec cytatu.
U mnie niestety kilka tych objawów wystąpiło i mam żal do dermatologa, że mi nie powiedział, że istnieją takie kremy, które można stosować przy tej kuracji. Dopiero tu mi doradziłyście i byłam w aptece i spotkałam znajomą farmaceutkę, która mi pokazała taki krem.
Obecnie moja skóra "pije" już trzecią warstwę i dziś się nie smaruję tym lekiem.
Przy diff należy odstawić wszelkie kosmetyki ( nie tylko kremy) do cery trądzikowej, bo wiór ze skóry murowany. Owszem może wystąpić zaczerwienienie, ściągnięcie itd, to normalne przy leczeniu maśmi na trądzik, bo generalnie one wysuszają prawie zawsze, ale do przesady, żebyś miała wióry na twarzy i nie stosowała kremów. Także nawilżaj! A jaki krem kupiłaś?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując