Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-04, 21:17   #2511
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Gadmarko siedze dalej na L4 mam niby staly dostep do watku a tematy przewijaja sie jeden po drugim i za wszystkim nie nadazam

Embrace testowalam dosc dawno temu i mowic szczerze nie pamietam do konca zapachu moze po czesci dlatego,ze mnie uczulil ale kojarze przyjemny owocowo-kwiatowy aromat.
Pytanie podstawowe to ile chcesz przeznaczyc na perfumy?



Zazdroszcze Lolity(wszystkie mi traca Angelem ktory jest moja trauma) choc nie moj klimat ale Diamond intense
ja też od poniedziałku na l4, bo dzieciarnia pochorowała się na amen i mam mały szpital polowy
i niby dostęp do netu nieograniczony, ale jakoś i sił i chęci brak było, dziś zebrałam sie w sobie i wlazłam i ugrzęzłam

no ale
lubiłam jeszcze extraordinary z avonu, dla mnie naprawdę udany ich zapach, taki smaczny, ale oczywiście jak coś jest miłe, ładne i przyjemne, to wezmą i zaraz wycofają
lubiłam gucci2, miracle, mialam dwie lolitki edp i edp nocną, nocna stoi i czeka na psikanie, coś rózowego, o przypomniał mi się, euforia ( na mnie śmierdziel okrutny, jakimś niedomytym, spoconym ciałem jedzie, fuj), stoi jeszcze tommy girl (dostaję po nich kataru).
W sumie jakbym zmieściła się w stówce to byłoby miło, bo ze mnie zaden nos i nie wyczuwam tych różnych nut.


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Gadmarko ja też juz nie nadążam i powiem Ci szczerze, ze przestałam nadrabiać bo po prostu jest to niewykonalne czasami ale dostałam pozwolenie dziewczyn, żeby wbijać się poza tematem i tak walnę czasem ni z gruszki ni z pietruszki

wiec zostawmy przeszłość i pisz, co tam u Ciebie
i tego się trzymajmy
aaaaa, stara bida

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
................. jestem z Kobry
(wiecie, jak byłam mała, to myślałam, że jest takie słowo "skobry", no, jak "szczodry" czy "modry" i zawsze zastanawiałam się, co oznacza )
też tak mialam

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ze zdjęciem? To nie przyjdzie..:/ ja mam chyba wyraz twarzy wiecznie wypoczętej..


Czuje tak silna potrzebę wymieniania sie z kims(albo.. ok. DOSTANIA paczki i tej radości przy otwieraniu) ze apeluje
kto sie ze mna wymieni
oferuje odsypki, odlewki, bizu i tżta jeśli nie ruszy d.. i nie posprzata teraz...................
chętnie się z Tobą powymieniam, nie wiem czym ale chętnie


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Witam, melduje nadrobienie zaleglosci

Niniejszym dziekuje za trzymanie kciukow, juz jestem po najwazniejszych wg mnie konsultacjach i bedzie/jest ok z moim malym

no moge myslec juz o wszystkim i o niczym

Agabil1 cos czuje ze nam tu n iebawem fotki wstawi

Fergusson cos malo piszesz kobitko, wypatruj listonosza w przyszlym tygodniu

Selene gratulacje domowniczko

Gabs widze ze walczysz niezle z materia, ja normalnie mam taaaaka przerwe...
za nadrobienie zaległości

i cieszę się, że jesteś już spokojniejsza i masz ten komfort, że możesz już myśleć o wszystkim i o niczym, kamień z serca?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość


ciężko się tu wbić w pracy nie da rady a i po pracy ciężko

dziś byłam u dentystki i jeszcze 3 wizyty i mam wszystko zrobione i spokój na czas jakiś
cięzko, ciężko, ale nie poddajemy się i do przodu
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora