Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-09, 20:25   #1544
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Astro mam jedno pytanie,skoro chcesz pomoc i wychodzisz naprzeciw to dlaczego nie napisalas do AgiZ. czy Złosia?
Bo dla mnie to ostateczność pisać do guru i nigdy tego nie praktykuję i czasami wolę się zamknąć i w głębi coś trzymać (podobnie jak z tymi 10 zł...), a poza tym zawsze wychodzę z założenia, że jeśli mnie nie chcą to się nie wcinam. Niestety w mojej opinii nie zostałam potraktowana przychylnie, mimo iż nic złego nie zrobiłam (zwróciłam tylko uwagę, że jest alternatywa, a że lubię ironię... cóż... wydaje mi się że najlepiej działa ironia, bo zmusza do myślenia), dlatego już nie będę pisać do obsługi wizażu itd. pozostaje mi jedynie wypowiadanie się w wątkach które mnie interesują. Mam jednak cichą nadzieję, że kiedyś ktoś odświeży podejście niektórych osób zajmujących się organizacją zamówień, bo tak jak mówiłam - u niektórych nie do końca jest fair.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To dlaczego dopiero teraz ten temat jest poruszony?????
Nie wiem nie jestem moderatorem.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora