Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-03, 16:59   #3431
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Na surowo to sobie często do pracy robię Oczywiście wina nie zabieram


Atoja Dziękuj ę!!! Odebrałam przesyłkę Jestem wielce zobowiązana i zadowolona z odsypki Widzę, że zaglądałaś na moją wishlistę A ja się pytam, kiedy zamierzasz się tam wpisać? Chciałabym się zrewanżować

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------


W tej potrawie sprawdza się minimalizm, doprawiam tylko solą i pieprzem, no i świeżą bazylią
a mi jakoś te takie pomidory w tym sezonie nie smakują wcale. sama chemia, zero smaku, no a już na ciepło to wogóle... Znacie jakieś sprawdzone może?

jest mi tylko głupio,że w takiej kombinowanej kopercie ale jakiekolwiek normalne to wyprawa na miasto. Mam takie wieeelkie od TŻta więc cięłam, bo przeciez u nas na poczcie nie uświadczysz wcale. No i na domiar złego taśma mi sie skończyła i wszystko aż wstyd...
Wishlistę? zaglądam, ale sama mam zamiar pozbyć się swych zapasów a nie mam pomysłów co by tu jeszcze potrzeba mi było. Poza tym zaczęły mnie wkurzać podkłady proszkowe ale ciiii
atoja jest offline Zgłoś do moderatora