Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 23:28   #2970
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja chyba będę farbowała palette czysty blond
tylko nie mogę go dostać

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------


ja jutro wybieram się do rossmana bo wczoraj byłam w kauflandzie i nie było, wszystkie farbki tylko nie palette czysty blond
Superedzi ślicznie wyszły te włoski i teraz wszystkie będą farbowały a tu nici z dostania tej farbki;/

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------
EwCiAooo Ja Ci nic nie doradzę bo nie mam takiego doświadczenia jak dziewczyny.Sama teraz będę farbować i zobaczę co z tego mi wyjdzie.Jak na razie nikt o mojej wybranej farbce nie mówił zle a opinie jak już znalazłam to dobrą.Trzeba się też liczyć z tym że każdy ma inny włos i też dlatego u jednej wyjdzie super a u drugiej gorzej.Jedynie co Ci mogę teraz polecić to to byś się sugerowała opiniami innych dziewczyn gdyż coś w tym jest skoro już nie raz się przewineło że ta palett o której tu piszesz wychodzi częściej zle niż dobrze

Cytat:
Napisane przez malaxdd Pokaż wiadomość
Witam.
Od dwóch lat farbuję włosy na czarno. Chciałam coś zmienić, więc postanowiłam , że chycę mieć na głowie blond. Nie siwy, ale blond. (naturalny kolor włosów to ciemny blond) . postanowiłam użyć rozjaśniacza (4-6 tonów) i włosy wyszły mi około siedmiokolorowe z przewagą rudego
jak można sie domyślić, efekt mnie nie zadowolił. Po dwóch dniach wróciłam do czarnego. jednak nadal chciałabym rozjaśnić włosy. Lecz na blond , a nie rudy . Będę wdzięczna za poradę.
malaxdd błąd zrobiłaś że na to rude nałożyłaś czarną farbę skoro nadal chcesz uzyskać blond włosy .Z takich czarnych włosów przechodzi się stopniowo na blond robiąc pasemka na głowie.Drugie co można zrobić to ściągnąć tą czarną farbę dekoloryzatorem po czym dopiero nakładasz farbę do włosów.Teraz możesz tak właśnie zrobić jeśli chcesz koniecznie blond ale również licz się z tym że narażasz bardzo swoje włosy na zniszczenie.Po takiej metamorfozie musisz zrobić im intensywną kurację.Za nim jednak będziesz farbować włosy poczytaj na forum o farbach do włosów i zorientuj się która będzie dla Ciebie odpowiednia.Poczytaj opinie dziewczyn ,zadaj pytanie wszystkie chętnie odpowiedzą oczywiście jeśli będą znać odpowiedz na Twoje pytanie Jest dużo zdjęć popatrz i zobacz co to za kolor dziewczyny wszędzie piszą.Głowa do góry będzie dobrze Pozdrawiam
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-21 o 23:32 Powód: slowo
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora