Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-30, 22:20   #551
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
(...)ja lubię kolorowe makijaże... choć czasem mam wrażenie że jak umaluję usta na porządny kolor to się dziwnie na mnie patrzą... :/ ale mam to gdzieś
Również lubię kolorowe makijaże, uwielbiam jeszcze mocniej zaznaczone kolorem usta.. Chwilami mam wrażenie, że ludzie spoglądają na mnie dziwnie, ale wmawiam sobie, że to podziw i działa

Żarty, żartami, ale mam troszkę odmienne zdanie od jednej z wypowiedzi - Polski uwielbiają szaleć kolorami, uwielbiają! Po prostu trzeba je wziąć za rączkę i pokazać, a jak się pokaże, to.. one szaleję.

Kiedyś miałam przyjemność spotkać przemiłą kobietę. Pani około 50. Rozmowa toczyła się o idealnej czerwieni. Wstydziła się początkowo mieć coś tak awangardowego - jej zdaniem na ustach, a mimo to.. po krótkiej chwili stwierdziła, że nawet gdyby rozmowa była na temat 'czarnej pomadki', to ona z podniesioną głową, dumnie 'chodziła by w niej'. Jestem przekonana, że poniekąd była to przenośnia.. Dążę do tego, że kobiety wystarczy o pewnych rzeczach i wartościach uświadomić, bo niekiedy żyją dziwnymi stereotypami. Może ja trafiam na jakieś odmienne przypadki? Aczkolwiek - uwielbiam je.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
(...)Ja na przykład ostatnio odkryłam uroki pomarańczu i odpowiednich niebieskości i zieleni (nie wszystkich)... NIC tak nie wydobywa niebieskiej tęczówki chyba jak pomarańczowe cienie!
Nie odkryję Ameryki, jak napiszę, że pomarańcz to kolor dopełniający - koloru niebieskiego. Zawsze jest tak, że kolory przeciwstawne idealnie wydobywają i odbijają.

Ja jako błękitnooka mogę Ci 'podpowiedzieć', co idealnie w rzeczywistości wydobywa nasz cudowny kolor oczu

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę bardzo to z tej kolekcji mnie ciągnie do Full Fuchsia ale nie kupię kolejnej szminki....
Mam ją w swoim posiadaniu, już dość dawno - też mnie ciągnęło i ciągnie dalej. Warto, warto!!!

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Brusia a jak sie ma Blot Power Dark do Harmony

Zgadzam się, Blot Powder nie jest mocno napigmentowany przez co na pewno nie zrobimy sobie nim krzywdy. Co w przypadku Harmony jest możliwe, z racji tego, że róże M.A.C'a należą do produktów mocno napigmentowanych. Zależy też wszystko od Twojego zaawansowania w obeznaniu z pędzlem

Choć w chwili obecnej z NC25 zmierzam ku NC20, to w momencie kiedy byłam NC30, a nawet NC37 - Blot Powder 'Dark' idealnie się sprawdzał. Także nie zgadzam się z opinią, że jest dobry jedynie dla tych 'bladych'. Poza tym ja uwielbiam kiedy na skórze jest taki, jakby cień. Może też stąd tak wielka miłość do Blot Powder 'Dark'.
brusia jest offline Zgłoś do moderatora