Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-12, 13:31   #3483
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

W Sephorze nie ma już kolorowki Clarinsa (a jeśli jest to tylko w niektorych i tylko resztki),bo Douglas wykupil ich na wylacznośc;

Everlastinga też mam(w zapasie)-używałam półroku temu,moja recenzja jest na KCW, ogolnie to podkład jest bardzo fajny ,pytanie tylko kto jaka ma skore i jakiej pielegnacji pasuje ,bo nie wszystko ze sobą współgra.

Ktoraś pytała mnie o kredke z benefitu. Trochę się wkurzyłam,bo myslałam,ze jest czarna a jest szara ;/. Jest bardzo podoobna do Clinique w rysiku z gąbką.

Aha i podpisuje sie dwoma rekami pod High Bean.To swietny kosmetyk, taki must-have-it. Osobiscie to srednio przepadam za cala marka,ale maja pare perelek i to jedna z nich.

Obecnie to sie przymieżam do pomadki MUFE Moulin Rouge-to podobno taki odcień czerwieni ktory pasuje wszystkim kobietą.Wczesniej średnio do niego podchodzilam ,ale oglądam filmiki na you.tube Michelle Phan ,a ona ostatnio tylko tej pomadki używa i się zakochalam *.*,Mnie tez pasuje (Bo juz testowalam) i szkoda,ze nie jest w promocji ;/
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora