Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-14, 08:51   #4447
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No,ale ten wątek dajemy na biochemii czy plotkowym?
Zostawiłabym na Biochemii - analogicznie ze Scent Barem na perfumach. I wtedy zdjęcia tu z komentarzem na temat I ploteczki tam, w tym również o kosmetykach.

Anula pomysł niezły, chociaż chyba chciałabym, żeby temat bardziej pokazywał, że o ploty chodzi
Co do rad proszę bardzo Chociaż raz wykształcenie moje się przydało

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No właśnie i dlatego myślę,że zakładanie nowego mija się z celem.Przecież mamy już"kosmetyki naturalne"i tam możemy gadać o kosmetykach,a tutaj zostać,wklejać foty i gadać
Si, tylko tu się zrobiło trochę bałaganu - są i kosmetyki i zdjęcia i rady i porady... jak jakiś mod zajrzy, to nam te wszystkie offtopy powycina a nas "zapunktuje". Poza tym, wątek zrobił się trochę mało czytelny...
Jest jeszcze opcja zmiany tytułu tego wątku i "rozszerzenie" go o uwagi ogólne, ale nie jestem pewna czy będzie to wszystkim odpowiadało - Ci, którzy przychodzą tu po konkretne informacje, mogą ich nie znaleźć.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora