Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-14, 23:58   #775
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Do wszystkiego da się dojść i zawsze jest sens. Tylko farbować, spierać maksymalnie i farbować. Końce mogą być ciemniejsze ale wystarczy abyś dobrze ciemny brąz wybrała na górę włosów i być może nie będzie tragicznie. Ewentualnie często maseczka z miodu na końce Albo ostateczność kąpiel rozjaśniająca.
Jak chcesz bardzo ciemny brąz to w każdej profesjonalnej patrz na kolory o numeracji 3 albo 4 (patrz na próbniki). I poczytaj o numeracji abyś zawsze wiedziała co za odcień wybierasz: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html

I dziękuję za komplement
A skoro mowa o wczasach ja w poniedziałek wyjeżdżam na 8 dni ale zawsze coś.

No właśnie muszę dobrze wybrać ciemny brąz na górę do tej pory mi się to nie udało i przez to nie byłam zadowolona z efektu... a te moje ciągłe kombinowanie doprowadziło i tak do czerni... Z której myślę że jakoś kiedyś wyjdę bo na razie to chyba jestem na nią skazana
Dziękuję za rady hmmm nad kąpielą myślałam ale się boję że za bardzo zniszczy włosy cóż później będę myśleć a na razie zostaje czarna bynajmniej na czas wczasów
Ja wyjeżdżam w niedzielę na 14 dni masz rację nawet 8 dni jest dobre! najważniejsze że oderwie się trochę od codzienności
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora