Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 23:38   #1066
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mi wellaton też zadziałał wysuszająco na włosy

Ja ostatnio farbowałam włosy tydzień temu, i teraz znowu będę farbować w tym tygodniu, i początkiem lutego znów Ale robię to na własną odpowiedzialność
o tym wellatonie 8 tez czytałam ze przesusza włosy. a kladziesz na kłaki taki sam poziom czy wyższy? Bo wie ze rozjaśniałaś je dwókrotnie.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Będzie ok, spokojnie, jasniej niz 8 czy 9 poziom nie ma co kłaść. Wręcz jestem pewna że 9 poziom będzie ci na początku za jasny bo wiem jak było u mnie, wtedy owszem te jaśniejsze włosy ładnie ci wychłodzi, a tych ciemniejszych nie ruszy i nadal będą rudawe czy żółtawe 8 z początku wyjdzie ciemniej ale wymyje sie ładnie i bedziesz mogła dalej kombinować.
Potem powklejam pare zdjęć jak ja zeszłam z czarnych i jeszcze jakie włosy zapusciłam, po drodze kilka razy podcinajac
Może cie to zmotywuje ze sie da
no , przyznam szczerze, ze jak czytam ile czasu potrzeba na blond to motywacja się przyda

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Emilka, 12stka da bardzo duze rozjasnienie i jasny odrost bedzie sie strasznie odcinal od farbowanych na wczesniejsze kolory wlosow na dlugosci.

Mialam to samo co Ty i powiem, ze schodzilam z ciemnej farby pasemkami tylko robionymi na koronie. A potem na odrost dawalam farbe 9.1 lub 9.16 i pod koniec farbowania odrostow przeciagalam po pasemkach. Jak sie wloski podcina i lekko cieniuje to ta ciemna baza szybko znika

Jak odcien bedzie zbyt cieply, mozesz najwyzej nieco to wytonowac Color Touch 9.16 lub 10.16 na wodzie 2 proc. To tylko ochlodzi kolor, ale nie wystawi wlosow na dodatkowe traktowanie stezona woda.

Jak zejdziesz z tej starej farby, bedziesz spoko mogla sie farbowac farbami 12 nawet na wodzie 9, choc ogolnie zaleca sie 12.

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------



Farba z poziomu 8 czy 9 nie jest z natury rozjasniajaca. Farby z poziomu 11 czy 12 tak. Rozne marki maja swoje numeracje. Marki drogeryjne nie zalaczaja wody silniejszej niz 6 proc, wiec czasami trzeba wode dokupic.

Ja nie znam sie na drogeryjnych, sama farbowalam sie Voila i Kolestonem, ktory nigdy mnie nie zawiodl.

Jesli chcesz docelowo miec bardzo jasny blond, juz teraz postaw na farbe z poziomu 9, np. 9.16. A reszta... napisalam post wyzej Tylko nie farbuj swiezych pasemek, pozwol wlosom odrosnac Jakies chociaz 2 cm.
Z kazdym farbowaniem i przycinaniem ciemniejsze wlosy beda sie zmniejszaly, a farbowane beda jasne i chlodniejsze. Mozesz miec male ciepelko przy odroscie, ale gdy schodzisz z ciemnej farby, jej pozbycie jest wazniejsze, a odcien mozesz ew. schlodzic na rozne sposoby.

Jak te ciemne wlosy na koronie beda juz nieliczne, np. lekko zestopniujesz, wiec Ci one znikna, wtedy bedziesz mogla klasc farbe rozjasniajaca na korone i na odrosty. Inaczej nie ma sensu. Zbyt duzy kontrast.


Bardzo Ci dziekuję za wytłumaczenie, pewnie fryzjerka będzie mi kit wciskać ze tylko rozjaśniaczem zawsze i tylko mozna blond uzyskac a teraz bede wiedziała ze juz nie. Moze uda mi się nawet zrobić jutro pasemka to Wam prześlę zdjęcie. i potem już sama będę robić odrosty 9, jednak jesli będzie za dużo ciemnych nadal, to umowię się ponownie, zeby wyjsc z ciemnych całkowicie,

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-21 o 23:41
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora