Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-10, 22:00   #157
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan zapuscisz troszke wlosy i bedzie sama jak Twoja inspiracja tez czasami mysle o blondzie ale dzis na uczelni jak ogladalam inne studentki to 95% blondynek ma blond wpadajacy w zolty... brzydko to wyglada. Widzialam dzis jedna blondyne z pieknym chlodnym blondem. Ale to jedna dziewczyna na kilkadziesiat... a co to za przyjemnosc miec kurczaka na glowie.

Ifrit talie masz jak talala
ja zamowilam to C&S bo farba jak bedzie w domu to nie bede w kolko myslec o tym jaka farbe kupic
Chyba raczej nie ma co liczyć na takie włoski... ona jest hiszpanką i to chyba geny decyduja, że ma takie grube i piękne włosy. Żeby mi się chociaż udało zrownac włosy to będę z nich już zadowolona... z przodu mam takie krótkie do ramion
Uzyskać ładny blond rzeczywiście nie jest latwo... przeważa jednak żółte sianko ... moja mama farbuje cece 8.0 i wychodzi jej bardzo ładny zlotawy blondzik

Ifrit co prawda nie mam termolokow ale jak mi się zachce kręcić raz na rok to uzywam zwyklej lokowki stozkowej z Carrefour za 25zl jakbys byla zainteresowana to mogę poszukać zdjęcia moich wlosow po niej. Termoloki chyba mniej niszcza włosy. Zależy też jak często będziesz używać, czy warto w nie inwestowac. Ty masz chyba grube i geste wlosy wiec pewnie bedziesz ich sporo potrzebowac.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora