Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 19:01   #998
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
gdzie kupowalas spiruline i algi?
W zróbsobiekrem.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tych maceratach? Jak działają, czy bardzo tłuszczą, jak się wchłaniają, czy można je łączyć z żelem hialuronowym? Widziałam też na mazidłach macerat z alg i dziewczyny bardzo chwaliły, że ujędrnia i nawilża. Czy faktycznie mogłabym liczyć na jakąś poprawę w nawilżeniu?
Miałam mecerat z kasztanowca, kupiłam z myślą o naczynkach. Chyba wszystkie są na oleju słonecznikowym, który raczej nie powinien zapychać. Nie odnotowałam takiego nawilżenia na jakie czekałam - to, co mi się spodobało, to fakt, ze wszystko szybciej się goiło, zapewne dzięki kwasom tłuszczowym omega - 6 bodajże. D.. nie urwało.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Faktycznie, serum bardzo interesujące, ale trochę drogie niestety.
Chciałam kupic półprodukty, ale wiem, ze sama niestety tych rzeczy nie odmierzę i jestem zmuszona kupić zestaw. Na szczęście potem pozaznaczam ile danego półproduktu było i następnym razem spróbuje ukręcić je sama. Na maj planuje dość konkretna wylinkę na brodzie, wiec nie ma zmiłuj i trzeba kupić coś naprawdę głęboko nawilżającego.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Czyli infekcje okolic intymnych mogą być w jakiś sposób powiązane z gulami, tzn. może to świadczyć o beztlenowcach, tak? Receptę na antybiotyk daje Ci dermatolog ?
Oczywiście, ze są związane. Bakterie beztlenowe również wywołują świąd okolic intymnych. Tak, receptę dala mi pani dermatolog, dość długo odmawiałam ale w końcu przemogłam się, o infekcji jej nie wspomniałam, to dość wstydliwy watek.
PO dość krótkim okresie czasu wszystko zaczęło znikać jakby ręka odjął. Jestem dość sceptycznie nastawiona do antybiotyków i zapewne nie zgodzę się na przedłużenie kuracji . Mam zdrowa wątrobę, ale antybiotyk jest na tyle silny, ze z początku jeździłam bez osłonki. Zakończyło się to na trudnościach w wypróżnianiu i bólami w podbrzuszu. Przy zażywaniu probiotyków wszystko wróciło do normy. Na slonce nie wychodzę w ogolę, boje się panicznie przebarwień, w dodatku stosuje jeszcze zorac na brodę.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora