Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-13, 14:13   #3296
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Mani tajm
Świeżutkie, jeszcze mokre
świetne połączenie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Szybko wrzucam słocze (choć nie za piękne ) dla Mgiełki, nadrobię jutro, bo jakieś mani mi mignęły

Uwaga, bo w oczy będą kłuły suche skórki potraktowane chwilę wcześniej zmywaczem :x
jenyyy chcę te cudaki tylko ciekawe czy w ogóle u mnie będą kiedyś

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

łoooooooo jest moc i jakie pazurki


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dziwny, ja wzięłam dwa, ale mają zupełnie inne wykończenie
zastanawiam się czy chcę resztę

znowu będę na nie klęła?
Mgiełka mnie namówiła na czarne holo
No chyba tylko ten czerwony jest żelkiem a te Twoje mają matową zupełne bazę? czy jest jednak trochę lśniąca? mnie już chyba żaden nie kusi, chyba że kiedyś tam fiolet.

możliwe ale oby nie

co do zakupów -co to to takie błyszczące? manhattan jakiś?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O widzisz, mnie te słocze nie rozczarowały jakoś bardzo Bardzo podoba mi się czerń z drobinkami, a czerń z drobinkami holo to już w ogóle Kiedyś mnie nawet kusił a-england Bridal Veil (ale nie sta mnie na Dżordża i BV), no to troszeczkę będę zaspokojona
nooo w takim kontekście to się zgodzę, też lubię takie laksy. Ale inaczej byłoby jakbym się na taki nastawiła od początku oczywiście własna głupota, bo wzięłam nie widząc ani jednego swatcha ale tak czy siak, jeszcze się okaże jaki będzie
zwykła czerń też się przyda

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani time
całość bardzo fajna słodko, ale co tam
a wzorki same w sobie mnie nie urzekły jakoś mega tym razem



Chciałam sobie kupić dziś maczkowego Life'a i nie było, buuu za to wzięłam siakiś niebieski glitter, w bezbarwnej bazie.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora