Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-17, 23:40   #561
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Hej Dziewczyny, mam prośbę o porównanie tych dwóch serii AA dla atopowców.
Na kolorowo te same składniki, seria Help Cera Atopowa opakowania 50 ml cena 15 zł, seria Therapy Atopia 40 ml cena 24 zł. Czy widzicie tu składniki aktywne albo brak jakichś kiepskich składników uzasadniający taką różnice w cenie. Jestem laikiem, chemii kosmetycznej nie skończyłam, więc może jest tu jakiś haczyk, którego moje oko samouka nie wyłapuje.
Pisałam do AA z pytaniem czym te serie się różnią, ale Pani skopiowała mi tylko ulotkę tych serii, napisałam więc jeszcze raz i jestem ciekawa co mi Pani odpisze.
Z góry dzięki za odpowiedzi

Oceanic, AA Therapy Atopia, Krem kojąco - regenerujący do skóry bardzo suchej i atopowej
Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Pentylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Dicaprylyl Ether, Cetearyl Ethylhexanoate, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Squalane, Cera Microcristallina, Panthenol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Borago Officinalis Seed Oil, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cucurbita Pepo Seed Extract, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate, Allantoin, Magnesium Sulfate.
Oceanic, AA Help Cera Atopowa, Krem nawilżający 0%
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Pentylene Glycol, Glycerin, Di-C12-13 Alkyl Malate, Myristyl Myristate, Arachidyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Squalane, Borago Officinalis Seed Oil, Cucurbita Pepo Seed Extract, Panthenol, Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate/ Copolymer, Isohexadecane, Behenyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Stearic Acid, Dimethicone, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Caprylyl Glycol, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polysorbate 80

Oceanic, AA Therapy Atopia, Krem ochronny do skóry bardzo suchej i atopowej
Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Borago Officinalis Seed Oil, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Petrolatum, Cetearyl Ethylhexanoate, Squlane, Dicaprylyl Ether, Panthenol, Cera Microcristallina, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cucurbita Pepo Seed Extract, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Chloride, Isopropyl Myristate, Allantoin.
Oceanic, AA Help Cera Atopowa, Krem półtlusty bezzapachowy

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Trigliceryde, Paraffinum Liquidum, Hexyldecanol and Hexyldecyl Laurate, Cetearyl Ethylhexanoate and Isopropyl Myristate, Squalane, Dicaprylyl Ether, Polyglyceryl-4 Isostearate, Panthenol, Cera Microcristallina, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Borage Officinalis Oil, Cucurbita Pepo Seed Extract, Hydrogeneted Castor Oil, Magnesium Sulphate Heptahydrate, Tocopheryl Acetate, Allantoin.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując