Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-24, 12:26   #13
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Dlaczego dla fryzjera 3cm to 15!?!?!

he he skad ja znam te wasze historie ) pomimo ze jestem fryjzerka tez narzekam na fryzjerow ktorzy wypitolili mi wlosy nie tak jak chcialam... nawet na moim zakladzie sa fryzjerki ktore scinaja jak chca:/ nie kumam tego tak jak jedna z was napisala zamiast dopasoawc sie do klientki zyczenia i sciac tylko tyle ile chce i przyjedzie znowu to one tna jak idzie , np moja ''kolezanka'' z pracy zaproponowala mi ze mi zrobi fajna fryzurke wiec sie zgodzilam i powiedzialam ''beatko ale tak zebym umiala kitke zrobic'' odpowiedziala ''nie martw sie bedzie kitka'' wiec siedzialam spokojnie ale po 5 minutkach zauwazylam ze wlosy siegaja ucha !!!!!!!!!!! wyobrazacie to sobie!!!!!!! bylam wsciekla na nia jak nie wiem co... ja nigdy nie obcinam wiecej niz kilentka chce , obcinam tyle ile mi mowi i mam stale kilentki , ale takich fryzjerow jak ja jest malo , bo fryzjer lubi wziasc wlosy w swoje rece i ciac , ciac i ciac...
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując