Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 19:05   #2068
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Perfumy w S. to raczej dobra luksusowe a zakonnica powinna prowadzic skromne zycie :P Tak mysle. Ale kto wie moze perfumy mialy byc dla kogos na prezent?

Mam nadzieje, ze lepiej z kotkiem
Nakarmilam go ale i tak ma cały świat w bo ma kołnierz założony





Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
To nasrane we łbie mają ci, którym bielizna kojarzy się jedynie z różnymi grzeszkami, 15letni chłopcy i Never (żart).
Raaaany Straszne Ci pranie mózgu robili na tych lekcjach

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



Bardzo dobra trwałość Od rana do wieczora albo i w drugą stronę jak trzeba. Co do samej kredki nie mam powodów do narzekań, natomiast ta końcówka z gąbką mi od razu odpadła (podejrzewam, że standard), to nawet nie bawiłam się w przyklejanie tylko sama skuwkę tam mam.

tak mówili, ja mialam 10 lat i nie wiedziałam jak jest dobrze, a później chodziłam tylko na etykę wiec nikt mnie nie "naprostowal" co im wolno a co nie, dlatego mówiłam, że nie chce nikogo urazić




Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
to takie trochę jak wytłumaczanie gwałtów, skoro sama kobieta się o to prosi używając perfum, idąc dalej ubierając się "wyzywająco", czyli normalna krótka spódnica i szpilki
tego o bieliźnie nie umiem nawet skomentować
ciekawe czy to wymyślił ksiądz posiadający trójkę dzieci z dwiema parafiankami z innej miejscowości?
Możliwe, nie wiem jakie są ich zasady u pewnie sie nie dowiem
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora