Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-17, 17:54   #1776
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a jeszcze mam pytanie do Upgradeu odnośnie tej wody utlenionej w żelu.. czy stosowałaś ją też na pryszcze? tzn na takie niewyciśnięte tylko dopiero co powstałe? zwykła woda utleniona pomogla mi w kilka godzin spłaszczyć wielkiego odstającego syfa ktory mi sie zrobil po tym jak zaczęłam wyciskac takiego dopiero powstającego.. byl maly ale czerwony, wycisnelam go i nic nie wyszlo, nastepnego dnia juz byl duzy wiec znow go nacisnelam i wyszlo sporo ropy, ale nadal byl wielki, nastepnego dnia byl gigantyczny i byl podeszly wodą czy czymś jakby sie znow ropa tworzyla i odstawal na kilometr, a korektor nalozony na niego od razu byl starty z tej góry, a potem polalam kilka razy wodą utlenioną i od razu byl plaski a jego srednica stala sie malutka... ciekawe czy na niewyciskane pryszcze tez by podzialalo.. woda utleniona nie jest jakims cudem swiata dlatego dziwne mi sie wydalo ze w ciągu doby rana zaleczyla sie niemal calkowicie... hmmm... dlatogo zastanawiam sie nad zakupem tej w żelu.. malutki żel kosztuje z 5zł a cała woda kosztuje 1 zł i moge sie nią polewac wielokrotnie kiedy mi sie zachce... ciekawe ciekawe co tu zrobic
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora