Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimum kosmetykow
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 10:13   #8
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: Minimum kosmetykow

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Przepraszam, ale nie do końca rozumiem, czemu ma służyć Twój post? Czyż na forum nie propoagujemy właśnie kosmetycznego minimalizmu - stąd przepisy na domowej roboty maseczki, toniki czy peelingi. Przecież przez cały czas wspólnie staramy się odszyfrowywać sklady kremów i jasno jak na dłoni widać, że bardzo drogie wysokopółkowe kremy nie są w stanie spełnić swych obietnic. Często piszemy o tym, że cera przetłuszczająca się często nie potrzebuje nawilżania, a nawilżanie na siłę może doprowadzić do poważnych problemów dermatologicznych (np. zapalenie okołoustne). Propaguje się używanie filtrów, bardzo popularne są kosmetyki naturalne, wciąż pisze się o tym, że krem niedostosowany do potrzeb skóry wyrządzi więcej szkody niż pozytku - np bogaty krem przy zapcha pory itd.

Tak więc myślę że nie napisałaś nic odkrywczego, bo to idea ktora przyświeca forum...

Nawiasem mówiąc, popełniasz zasadniczy błąd. Chcesz myć buzię mydłem - ok. Ale mydło zmienia pH skóry i powinnaś ją potem lekko zakwasić aby przywrócić kwaśny odczyn. Nie musi być to gotowy tonik, moze to być woda z dodatkiem paru kropli octu winnego.
Moj post napewno nie sluzyl zasmieceniu tego forum, na takie glupoty szkoda byloby mi czasu. A czemu mial sluzyc, przede wszystki poparciu idei, ktora i tak propagujecie czyli min. kosmetykow. Moim zdaniem forum to miejsc gdzie mozna sie wypowiedziec (oczywiscie w sposob kulturalny), niekoniecznie piszac o "odkryciu Ameryki", ale widze ze moderatorzy tego forum maja inna wizje, a szkoda.......Pozdrawiam
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora