Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pocieszenie po rozstaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-17, 14:10   #1
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014

Pocieszenie po rozstaniu


Witam,
trzy tygodnie temu zostawił mnie facet. Jest ciężko nie powiem, moim błędem było pojechanie do niego po czym nic nie wynikło, nic się nie zmieniło... On daje mi nadzieję nie wiem na co przez to nie mogę dać sobie 100% spokoju z nim. Mówi , że nie chce być w związku, że chce być sam ale nadzieję mam mieć... Może mu się nawróci ??? ile mam czekać miesiąc, trzy, pół roku ? Jak on już zabawia się z innymi a gdy się pytam czy mogę robić to samo, jego odpowiedź brzmi : nie rób głupstw.

Po rozstaniu pojechałam z przyjacielem na deskę do Czech i poznałam snowboardzistę, zaprosił mnie na połowinki przez gg, ale oficjalnie przyjechał do mnie z dużym bukietem tulipanów, widziałam się z nim 14ego i wczoraj gdy byłam we Wrocławiu. STrasznie go polubiłam, nie znam go zbyt dobrze lecz coś mnie do niego ciągnie i tu się pojawia problem.
Boję się , że tylko mną się zabawi ( chociaż wiem , że nie musi tak być ) a nie chcę być zraniona kolejny raz w tak krótkim czasie. Potrzebuję przytulenia, bliskości, czułości, zaopiekowania się mną. ABy ktoś mnie pokochał całym sercem na zawsze z moimi wadami, taka jaka jestem... :|

Snowboardzista jest miły, inteligentny, czuły ale to nie jest ex i patrze na jego osobę przez pryzmat jego ... Co nie jest dobre
I tutaj zadaję pytanie : mam zacząć myśleć o nim poważnie ( co on za każdym razem mi powtarza ) umawiać się na randki i zobaczyć co wyniknie z tej znajomości ? Dobrze się bawić ? Czy w ogóle nie myśleć i poddać się chwili ?
Z drugiej strony jest mój ex, który daje mi nadzieję...
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując