Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rozjaśnianie włosów rumiankiem :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 08:41   #74
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: cytryna na rozjaśnienie włosów?jak użyć

Cytat:
Napisane przez misiae5 Pokaż wiadomość
ech dziewczyny nic to nie daje a właściwie daje z moich blond rudych zrobił pomarańcz może z tych końcówek szampon przeciwłupieżowy pomoże gdzieś czytałam o myciu włosów sodą a potem ocet że to też wypłukuje ale nie wiem ile w tym prawdy jeśli chodzi o cytryne to generalnie zauważyłam że włosy maja jakby jaśniejsza poświate bardziej sie błyszczą i takie bzdury ale na jakimś forum wyczytałam że komuś makabryczna wersja siedzenia co dzień z cytryną owszem rozjaśniła ale owa cytrynka pozostawiła po sobie sianko myślę że może to i by pomogło gdyby słońce było wiadome do słoneczka wszystkie jasne włoski się rozjaśniają a po cytrynce to fiu fiu ale u mnie słońce zaginęło... gdzieś wyczytałam także o occie winnym i cytrynie że niby pryska się i potem się puka ale u mnie się to nie sprawdziło więc dziś farbuje!!!!
przypuszczam, że soda by wypłukała mi farbę ale mogłaby też nieodwracalnie zniszczyć mi włosy, czasami jak czyściłam coś sodą to miałam mega podrażnione dłonie.. może spróbuję na pasemku, zależy mi tylko na wypłukaniu farby z końcówek
__________________
http://40dnidoslubu.blogspot.com/ o tym jak w jedynie 40 dni przygotowuję się do ślubu[/CENTER]
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując