Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-07, 18:46   #3013
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
anula_ga Podczytywałam Was na bieżąco, chociaż ciężko za Wami nadążyć. Nie udzielałam się bo najpierw się broniłam, potem szukałam pracy, potem zdesperowana siedziałam u rodziców bez internetu i teraz znowu szukam pracy. Jak mogłaś pomyśleć że Was nie lubię? Czytałam o Twoich problemach. Myślałam Boże ale Ty jesteś dzielna!

aga89s Czytam na Twoim blogu o tych kulkach piorących i mam na nie coraz większą ochotę
Oj, po prostu tęskniłam za Tobą
Dzięki - taka dzielna to znowu nie byłam najwazniejsze, że wszystko sie udało
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kakulinka jak jej nie było robiła zakupy
Ja mogę polecić pomadki z Yes To Carrots, Aubrey Organics, z nienaturalnych Tisane.
tak, to by wiele wyjaśniało
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jak już organizujesz akcje adopcyjną to ja też chcę. Zawsze marzyłam o siostrze.


tak jestem zakupoholiczką, wydało się!
tak na to nie wpadłam pomadka z Yes to
Z chęcią Ciebie tez adoptuję - wesoło by było
Nigdy nie widziałam siebie w roli matki trójki córek, ale jak widać nie miałam racji
Nie martw sie - na tym wątku zakupoholizm to powód do dumy przynajmniej tak to sobie tłumaczę


Młoda była dzisiaj w szkole - byłysmy pokazac sie Pani Dyrektor i wychowawczyni. Obie super nas przyjęły, Pani Dyrektor poopowiadała Młodej o szkole, nauczycielach, zaczynaja układac dla niej plan. Byłyśmy u lekarza Młodej - musiała osobiście ja obejrzec, obmacać, znowu sie popłakała (tym razem z radości). Potem zawiozłyśmy papiery do poradni psychologiczno-pedagogicznej do indywidualnego nauczania. Jednym słowem wszystko załatwione
Pani Dyrektor jaka dowcipna weszłyśmy do sekretariatu i sekretarka poprosiła Dyrektorkę, która do nas wyszła do sekretariatu i po chwili zaprosiła do gabinetu. Jak siedziałyśmy u niej w gabinecie to opowiedziała co pomyslała na nasz widok (przyszłyśmy do niej z zaskoczenia i bez umówienia się):
Wychodzę do sekretariatu, patrzę i myslę sobie "taka wygolona chcę do mojej szkoły chodzić?" i własnie w chwili jak to pomyslałam to uświadomiłam sobie, że to musi być nasza Weronika - ona jest na szczególnych prawach w kwestii wygolenia.

Powiem Wam, że jestem w szoku tego jak się zachowuje szkoła ,to naprawdę godne naśladowania. Bardzo pomagaja i naprawdę widać, że im zalezy na Weronice. A przecież to świeży nabytek, nawet nie miała okazji zacząć tam nauki.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
też chciałam mieć siostrę (bo mam trzech braci), ale przede wszystkim chciałabym mieć tak troskliwą mamusię jak anula (nawet bez tej szafki szamponów w pakiecie)
Oj weź Aga, bo się porycze przez Ciebie....
Zresztą wiesz jak to jest - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.... Moja Młoda juz się nie może doczekac, kiedy do pracy wrócę - tak jej ta moja troskliwość uszami wychodzi
Ja bardzo chętnie przygarne takie super córy ale myslę, że wcale nikt Was nie odda - za fajne kobitki jesteście
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora