Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 19:01   #2398
Selinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 78
Dot.: Zmiana koloru z blondu na....

Mam koleżankę, która ma długie,gęste i można powiedzieć,że prawie czarne włosy.Do tego gęste,mocno czarne brwi,ciemne(czarne)oczy, krwisto-czerwone usta noo i cerę taką jak u królewny Śnieżki Ona tak jak Ty,też miała już dość tej dominującej czerni i udała się do fryzjerki,która zrobiła jej takie złoto-brązowe refleksy. Złamały one troszkę tą czerń i nadały fryzurze jakiegoś nowego wyglądu. Nie wiem czy ten przykład coś Ci pomoże,ale może troszę.. bo z tego co napisałaś o sobie, wydajesz się być podobna do mojej koleżanki.. jedynie karnacja stanowić może pewną różnicę..

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez adusiaa28 Pokaż wiadomość
tak właśnie jak napisała koleżanka wyżej...dodałabym na poczatek świetliste refleksy i to wszystko..masz piękne włosy szkoda ich farbować!!!
ps..a oczy to masz przepiękne..!!:love :
Dzięki
Hm.. a mnie znajomi namawiają albo na ciemną czkoladę,albo na blond.. ale ja jakoś nie widzę siebie w takich kolorach ;p heheh
__________________
Urok-sposób uzyskiwania odpowiedzi bez wyraźnego formułowania pytania.
Selinka26 jest offline Zgłoś do moderatora