Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-13, 19:52   #4819
madziaMADZIA
Zadomowienie
 
Avatar madziaMADZIA
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 410
GG do madziaMADZIA
Dot.: Dzieciaczki LUTOWO-MARCOWE 2007 IV

Buziaki dla Ulenkiz okazji urodzin

my tez dzis swietowalismy bo Rafal tez urodzinowynikogo nie bylo ale za to byl tortjak zrzuce foty to wam pokaze-namiastke marzenia(chyba kazdego faceta)

Ana
buziaki dla Julka z okazji urodzin
u mnie jednak samochod nie wypalil bo to mial byc od wujka a trzeba by bylo troche w niego wlozyc i podobno duzo oleju zre i na paliwo wiec odpada.rodzice powiedzieli ze albo poszukaja czegos innego albo sie doloza.

Ewa a co to za kuracja czosnkowa?dobrze ze nie chorujecie, ja to nadal w szoku jestem ze Wito tak choruje, przeciez nigdy nic a tu nagle jakas dziwna kumulacja.u nas tez raczej spokojnie, nic wilekiego sie nie dzieje, tfu,tfu.ostatnio jakas pojedyncza goraczka wpadla ale tylko to, u nas 3 dniowe przeziebienie, szybko przezszlo.za to caly przechorowalysmy z Tatiaa.ale od tatmtego czasu spokoj.Tatia miala kaszel przez caly grudzien, ja z reszta tez.ale od tamtej pory cisza
a z jazda mam takie same problemy co ty.jak sie odwroce to juz nie wiem ktora jest ktora, czasem sie zastanawiam ktora to prawai parkowaniejak narazie w sumie nie jezdze bo nie mam czym:/

mial byc "urodzinowy wieczor"a solenizant zasnal na kanapie...no nic...trudno sie mow:Pplakac nie bede...no chyba ze on

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Hadziki a gdzie foty lazienki?
__________________

"...Jak dzieci są malutkie to rodzice z miłości chcą je zjeść...a jak dorosną to żałują, że tego nie zrobili..."

ALBUMY
TATIANY
https://wizaz.pl/forum/album.php?u=104100
madziaMADZIA jest offline Zgłoś do moderatora