Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o pomoc: Tęcza na końcówkach włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-04, 18:33   #9
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Proszę o pomoc: Tęcza na końcówkach włosów

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Matko święta ale mącicie.

Toner NIGDY NIE ZMYWA SIĘ DO KOŃCA!! toner to farba semi-permamentna, czyli nie zmywająca się do końca, są dostępne w różnych kolorach i z różnych firm, z tego co wiem w polsce dostępne są: stargazer, directions la riche i może cudem crazy color. nie są w polsce tanie.

można go stosować na nie rozjaśnione włosy (szybciej się wymywa i po wymyciu zostaje mocniejsza poświata, kolor nie wyjdzie tak intensywny)

albo na tradycyjnie rozjaśnione włosy i kolor wyjdzie bardzo intensywny i wolniej się wymyje i nigdy nie zejdzie do końca a tylko wypłowieje.

Jeżeli chcesz się pozbyć tonera z głowy całkowicie to jedynie rozjaśniacz ci pomoże.

I nie mąćcie dziewczynie jak nic nie wiecie na ten temat albo macie żadne doświadczenie

Do xblackxshadowx - nie! kolor by Ci się NIE SPŁUKAŁ jeszcze raz mówie tonery nie spłukują się jak szamponetka zrozumcie to.
Sorki, ale to moje włosy i widziałam co na nich było. Chyba, że mam jakieś wyjątkowe i się z nich spłukuje.
Szamponetki zostawiają mi poświatę dość mocną, a tonery praktycznie żadnej (może jakieś kosmyki pod spodem się nie zmywały, ale z zewnątrz i końcówki były białe po niekolorowaniu).
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując