Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do osób, które stosują retinoidy przeciwzmarszczkowo dłuzej niz rok
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-10, 16:31   #63
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Do osób, które stosują retinoidy przeciwzmarszczkowo dłuzej niz rok

Cytat:
Napisane przez aldara.35 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi. Ale jezeli pojde do lekarza to zaproponuje mu jakis konkretny lek.moze wypisze
Faktycznie to chyba pewniejsze niż łudzić się, że lekarz będzie się znał. Jak ostatnio byłam w Polsce kończyła mi się akurat maść więc poszłam do pani dermatolog i poprosiłam o maść z tretinoiną. Pani spojrzała na mnie oczami jak dwa znaki zapytania - nie wiedziała co to tretinoina

Żeby było zabawniej, potem jak mi się atrederm skończył poszłam do swojego niemieckiego lekarza z opakowaniem i poprosiłam o to samo (sam mi już wcześniej przepisywał tretinoinę ale z witaminę E w atredermie tretinoina lepiej u mnie działała). Facet był oburzony: skąd w ogóle wytrzasnęłam ten lek, kto mi to w ogóle przepisał i że to strasznie silny lek i w ogóle i że zanim mi przepisze to musi mi zrobić badanie krwi. Trochę mnie to zbiło z tropu, w końcu sam mi wcześniej przepisywał tretinoinę, ale ok. Okazało się, że po przeczytaniu składu na opakowaniu, które mu pokazałam sądził, że brałam doustne retinoidy. I nawet fakt, że na opakowaniu była liczna mililitrów nie sprowadziła go na właściwe tory.

Ignorancja lekarzy jest międzynarodowa
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując