Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy moge poszerzyć buty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-06, 19:30   #7
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: czy moge poszerzyć buty?

polecam pianke kiwi. kupilam ja z piec lat temu, uzylam do jakis 8miu par butów, nadal ja mam w pogotowiu- duzo zostalo i choc data przydatnosci do hmm spozycia dawno sie skonczyla,to nadal dziala. wtedy kosztowala ze 12 zl.
ja uzywam jej tak: do buta psikam pianke- 3sec na przód i na okolice piety- albo tam gdzie uwiera. dodatkowo na wierzch buta tam gdzie uwiera mocno. zakladam gruba skarpete- bez obaw nie rozcianie sie but za bardzo. zakladam na skarpete zwykla torebke folową(po co pianka ma wchodzic w skarpete?) i wkladam but. najpierw robie lekkie ruchy stopą- boli, ale z czasem moge robic wieksze az chodzić- trwa to z 10 minut az nie czuje duzego bólu,a tylko ucisk z kazdej strony stopy- bo mam za duza skarptete.


tak wlasnie przygotowalam buty na sylwestra.testowalam ja nawet na zamszowych bordowych butkach i nie zrobila plam ani nic(a byloby je widac na tej fakturze i kolorze) teraz sa dopasowane ok. a ze mnie obcieraja kazde buty na poczatku, to uzywam tej pianki czesto. i gdyby nie ona to musialabym chodzic po 2 tygodnie oplastrowana-a w lecie to odpada. mnie KAZDE buty obcieraja...


o innych sposobach słyszalam: ze nalac wrzatek do buta i zalozyc noge w skarpetce (i w foliii radzę!!!!)testowalam, nie bylam zachwycona- ale but byl tylko z wierzchu ze skory naturalnej, w srodku troche syntetyka) albo o occie- ale boje sie poparzenia, ze zniszcze skore-w koncu taka temperatura denaturuje a skora na bucie to tez bialko, ze przebarwie buty albo bedą walić marynatą
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując