Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dopuszczenie do matury rozszerzonej.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 18:51   #2
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez weronka109 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki, mam problem.. otóż chodze do klasy matematyczno-geograficznej.. z matmy dotychczas miałam 3 na koniec i teraz na półrocze podwineła mi sie noga i miałąm na semestr 2 (2/3) złożyłam deklaracje we wrześniu o zdawaniu matury rozrzeszonej z matematyki, profesorka nic nie mówiła.. teraz zrobiła test ( tak test nie maturę) nie poszła za rewelacyjnie ( wyników nie dostałam, bo nei sprawdzone) i powiedziała że nie moge pisać tej matury rozszerzonej, a jeśli do niej przystąpie nie przepusci mnei do następnej klasy... chcę tu dodac, że chodze na dodatkowe lekcje z matematyki, na których też robiłam maturę i wyniósł wynik 60 %. Czy nauczyciel moze postawić mi taki warunek? Czy moze mi zabronić do przystąpienia matury rozszerzonej? Bardzo bym prosiła o odpowiedź i pomoc.
Pogubiłam się... w której jesteś klasie? Bo piszesz o zdawaniu matury, a potem dodajesz coś o przechodzeniu do następnej klasy

Jeśli w kolejnym półroczu będziesz mieć dobre oceny i odpowiednią frekwencję, to nauczyciel nie może zostawić Cię na drugi rok - no bo jakim cudem, skoro nie ma ku temu powodu (chęć zdawania rozszerzonej matury, to nie jest powód ku temu )?
Natomiast jeśli sporo opuścisz, albo będziesz mieć kiepskie oceny, to powód już będzie mieć - więc musisz się starać, żeby mieć jasną sytuację.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując