Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - badania na gronkowca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-14, 11:22   #26
norolim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 75
Dot.: gronkowiec?

faktycznie annclaire badanie w kierunku gronkowca to zło takie że normlanie ręce i nogi odpadną jak ktoś je wykona, również w jakże mądrych podręcznikach do medycyny , które nie rzadko mają X lat... a dermatologia się rozwija, podawane jest że gronkowiec złocisty najczęscie powoduje zakażenie ropne skóry. Fakt prawdą jest że prawie 95% ludzi jest nosicielami gronkowca, nie mniej nic nie zaszkodzi zrobienie badania i próba "wyciszenia" bakterii gronkowca... a nóż pomoże ja od długiego czasu prócz normalnych ropnych zmian borykam się z podskórnymi wielkimi bolącymi gulami , które utrzymują sie bardzo długo są bardzo uporczywe i uważam je za najgorszą odmiane syfa jaka może być, nie pomogła mi kuracja reaccutanem( czy jak tam to się pisze) wiec osobiście mam zamiar zrobić wymaz sprawdzic gronkowca pojść i pogadać z dermatologiem... bo coś jest na rzeczy. To nie jest tak że przychodzimy do lekarza dermatologa a on już od razu wie co nam jest i jak to leczyć, nie tylko objawy ale i przyczyny. Dosć często jest to błądzenie w ciemno, i próbowanie różnego rodzaju rozwiazań
norolim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując