Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-07, 10:12   #3427
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wekendowe najpiękniejsze

Czy za długie...
Wątpliwości mam.
Pokaż może cała łapkę?
w załączniku

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4164642 5]Ala jak patrzę na moje stare migdałkowe zdjęcia to widzę podobną tendencję. Jak piłowałam paznokcia prosto to wyglądał względem innych na lekko przekrzywiony. Jak optycznie go "przesuwałam", znaczy środek przesuwałam bardziej na zewnątrz to całość byłą bardziej spójna.
[/QUOTE]
no ja mam tak dziwnie palce, że one tak jakby delikatnie w lewo idą i może dlatego te paznokcie tak wyglądają
lekko próbowałam przesunąć środek, najnowsze mani już po piłowaniu

a pytałaś o zielonego wibosie, nie wiem jak ma numerek, nie pamiętam niestety także przykro mi nie pomogę za bardzo

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Piszecie o piłowaniu migdałków jak o wysższej matematyce...
U mnie oststnio zajęło to jakiś 5-10 minut
no ja swoje też tak piłuję, może max 15 min bo nie mam więcej cierpliwości, a u mnie to wychodzi tak, że im więcej piłuję to gorzej to wygląda

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4164721 7]Śnieguś ale Ty masz piękne, proste palce.
Z resztą Ala i Anula też. To co u Ali opisujemy to już czepianie się szczerze mówiąc, niepotrzebne... bo w ogóle kształt przepiękny i matko no, jedna setna milimetra, może akurat tak wyszło na fotce. W problemy z piłowaniem paznokci Anuli też nie wierzę. Zawsze tak perfekcyjnie wyglądają.

A u mnie piłowanie na migdały to co najmniej godzina. I nigdy nie byłam w 100% zadowolona.[/QUOTE]czepianie szczegółów, ale czasem te szczegóły potrafią zatruć życie
cały piątek o tym myślałam, gdzie krzywo itp

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Cieszy mnie to, ale ja sama tez czasem nie jestem do końca przekonana. Mam wrażenie że za każdym razem są inne. Czasem lepsze, a czasem gorsze. Ostatnio piłowałam na pomalowanych, wydawało mi się och idealnie... a pomalowałam innym lakierem i na zdjęciach przez ten lakier właśnie wyszły eee niezbyt. Sam lakier też słabo, wrr.
na pomalowanych nie umiem wypiłować dobrze paznokci
ale ogólnie staram się co tydzień delikatnie piłować, aby kształt był ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1479.jpg (64,0 KB, 56 załadowań)
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora