Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 10:23   #3428
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ogarnęłam przeprowadzkę! Jestem posprzątana, spakowana, wykąpana i czekam na mamę z jej Lawlibojem

Nie pocytuję Was bo padam na twarz, cycki i łokcie :P, ale grzywka Smuci śliczna i ja nadal optuję za jasnym blondem :P

to już najgorsze za Tobą

Lolli, mącisz mi w głowie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie farbuj.
Popłucz rumiankiem (mocny napar), uzyj cytrynki....
może spróbuję, na razie jeszcze się wstrzymam.
kiedyś tak cieeeemne włosy naturalnie chciałam rozjaśnić to szampony i odżywki do blondu, a w odżywce woda utleniona, włosy wilgotne i na słońce... nie muszę mówić co z tego wyszło?

tzn. kolor troszkę jaśniejszy, ale... ekhm.
no i zapomniałam o wszechobecnej prostownicy!


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Teoretycznie na ciemny brąz, który wychodzi czarny jedynie w słońcu jakieś refleksy jak w tamtym roku chciałam je rozjaśnić bo naturalne mam taki ciemniejszy brąz ze złotą poświatą. To wyszły mi ciapki na całej głowie i wróciłam do ciemnego, ale jak pisałam te odrosty mnie straaaasznie wkurzają siągają mi prawie za biust więc zanim zapuściłabym naturalne to potrwałoby wieczność
zazdraszczam długości
próbuj, może powoli jakoś odrosty ciapaj szamponetką?


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Smoo urwało mi cytat Twój. super grzywka, nie poznałam Cię no i kolor masz bardzo ładny
oj, dzięki
teraz siedzę z pianką i plunkingiem na łebku i boję się puścić grzywkę...

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Alik, masz takie smukłe paluszki, ojacie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora