Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-02, 12:23   #1901
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To samo pomyslalam, ze on najlepiej będzie wspołgrał z ciemnym linerem wewnatrz linii, ale chciałam go pokazac bez niczego, bez zadnych dodatków.
Ja widziałam na necie fotke na oku z samym tym linerem, bez cieni, tylko ujednolicony kolor powieki bazą i tez fajnei wygladało
Myślę, ze na dolną powiekę się nada idealnie poza tym i na cała powiekę jako baza, albo cien tez

Blue Peep wstawiłam przecież wczoraj juz
A nie widziałam. Zaraz poszukam. Ciągle jestem w biegu i Wizaż mam z doskoku, do niczego ta aplikacja, że zdjęcia się nie wyświetlają

Ten krem CC z filtrem, w białym opakowaniu, jest super. Kupię go, jak zorganizuję kasę Przetrwał całkiem nieźle nawet rower w upale i potem siłownię, a ledwo żyję, jak stamtąd wychodzę Mam próbkę extra light i wcale nie jest aż tak jasny, ale do opalonej cery da radę.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wolę, żeby mnie pomalowały, może się czegoś nauczę przy okazji Wczoraj już pytałam o Brassy i Macówka polecała, chociaż boję się, że dla mnie będzie za żółty.
A on taki złoty żółty, czy złoty miedziany? Mam kredkę MUFE Aqua eyes (swoją drogą, rewelacja, przetrwa wszystko) w takim złoto-miedzianym kolorze i niby mi pasuje, ale niezbyt lubię takie cieplaki. Kusicie tym Brassy, ciekawe, jak by wyglądał jako cień na całej powiece, wtedy to już dopiero przepych
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora