Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 19:29   #1906
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A nie widziałam. Zaraz poszukam. Ciągle jestem w biegu i Wizaż mam z doskoku, do niczego ta aplikacja, że zdjęcia się nie wyświetlają

Ten krem CC z filtrem, w białym opakowaniu, jest super. Kupię go, jak zorganizuję kasę Przetrwał całkiem nieźle nawet rower w upale i potem siłownię, a ledwo żyję, jak stamtąd wychodzę Mam próbkę extra light i wcale nie jest aż tak jasny, ale do opalonej cery da radę.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------


A on taki złoty żółty, czy złoty miedziany? Mam kredkę MUFE Aqua eyes (swoją drogą, rewelacja, przetrwa wszystko) w takim złoto-miedzianym kolorze i niby mi pasuje, ale niezbyt lubię takie cieplaki. Kusicie tym Brassy, ciekawe, jak by wyglądał jako cień na całej powiece, wtedy to już dopiero przepych
Macałam Tint z serii Lightfull C z filtrem i extra light za ciemny dla mnie.
Jak dla mnie to Brassy nie jest na pewno miedziany, ale to też nie takie ładne delikatne złoto, na jakie liczyłam, tylko hmm... mosiądz? Coś takiego w każdym razie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to podpytaj na pomyslu wykorzystania Brassy Bo mnie się nei chce tam leźć, scc mi bardziej po drodze
A która polecała Brassy?
Wróciłam z testowania. Dobrze, że nie kupiłam w ciemno, bo to kolor zupełnie nie dla mnie. Jakoś niezdrowo w nim wyglądałam
Ogólnie to Macówki polecały Brassy jako cień kremowy, do podkreślenia dolnej powieki albo klasycznie jako liner.
Jakościowo jest całkiem niezły, dobrze kryje. Podoba mi się takie metaliczne wykończenie, tylko szkoda, że kolor nie ten.

Przy okazji oglądałam też Deliciously rich, ale to też nie to.

Dotarły do mnie za to zakupy z D. Mam już Matte bronze i 211. Potestuję pędzel, ale kurczę... wygląda na trochę krzywo przycięty. Niewiele, ale przy tak małym pędzlu może robić różnicę. W każdym razie sprawdzę jutro.
125 też wysłany, mam nadzieję, że jutro będzie już u mnie (oby bez skaz!).
neath jest offline Zgłoś do moderatora