Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-02, 19:46   #1908
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja chyba lubię z nimi gadać po prostu, ale ich wiedza równa się zero, albo raczej powiem, że swoją wiedzę przekazują w taki sposób, że myślisz, że wszystko będzie dobre i super się sprawdzi...

Zgadzam się co do tych tuszy, ja mam dość długie rzęsy naturalnie, ale jeszcze teraz podrasowane odżywką i też są takie tusze, które mi nie leżą wcale. Jaki ostatni źle wspominasz?
Ale oni mają maja tak gadać własnie zeby skłonic w ten sposób do zakupu

A wiesz, dawno nie miałam lipnego tuszu, bo unikam takich Dzisiaj Pan w Sephorze bardzo zachwalał nową amscare Lancoma, ze nadaje objetosci, podkreca. Niespecjalnie sie lubie z tuszami tej firmy, ale chyba sie przy okazji skusze Chciałam w sumie nową odsłone klasycznego Effect Faux Cilss ysl po reformulacji, ale jak kupie oba to nci sie nei stanie Jednak jak Pana przycisnełam pytaniem który tusz daje spektakularniejsze efekty, to poddał sie i powiedział ze ysl

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wróciłam z testowania. Dobrze, że nie kupiłam w ciemno, bo to kolor zupełnie nie dla mnie. Jakoś niezdrowo w nim wyglądałam
Ogólnie to Macówki polecały Brassy jako cień kremowy, do podkreślenia dolnej powieki albo klasycznie jako liner.
Jakościowo jest całkiem niezły, dobrze kryje. Podoba mi się takie metaliczne wykończenie, tylko szkoda, że kolor nie ten.

Przy okazji oglądałam też Deliciously rich, ale to też nie to.

Dotarły do mnie za to zakupy z D. Mam już Matte bronze i 211. Potestuję pędzel, ale kurczę... wygląda na trochę krzywo przycięty. Niewiele, ale przy tak małym pędzlu może robić różnicę. W każdym razie sprawdzę jutro.
125 też wysłany, mam nadzieję, że jutro będzie już u mnie (oby bez skaz!).
No Brassy to taki kolor, ze nie każdemu będzie pasował.
Czyli nic odkrywczego nie powiedziały No własnie na dolną powiekę mi najlepiej pasuje jakos
Ale chetnie sprawdzę tez na całej powiece

No mówilam, ze mi Deliciously Rich cos nei spasował

Ale 211 jest oglnie inaczej sciety niz klasyczne pedzelki. No chyab, ze Twojemy wystaja jakies włosy pojedyncze?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora